kampanya

"Davet Et, Birlikte Büyüyelim" Kampanyası

Yaşayan 130 binden fazla mezuna sahip İTÜ’ye özel sosyal paylaşım ortamı “İTÜ Mezun Platformu” 1 Ocak 2018 itibariyle açıldı.

İTÜ Mezun Platformu’na kayıt olmaya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sizlerin katılımıyla çok kısa sürede ciddi üye sayısına ulaştık. Şimdi bu geniş kapsamlı mezun platformuna arkadaşlarınızı davet etme zamanı! Arkadaşlarınızı üyesi olduğunuz platforma davet ederek platformun sunduğu tüm zenginlikleri kendileriyle paylaşabilirsiniz.

26.01.2018 tarihinde “Davet Et” kampanyası kampsamında İTÜ Mezun Platformu’na üye olan olmayan 40000 den fazla mezunumuza e-posta gönderilerek; mezunlarımız platformumuza ve kampanyamıza davet edilmiştir. Ancak halen ulaşamadığımız ve güncel iletişim bilgilerine sahip olmadığımız çok sayıda İTÜ’lü var. Onları tanıyan ve onlarla iletişim içerisinde olan sizlersiniz. Sizlerin katkılarıyla çok daha büyük İTÜ Mezun kitlesine bir hamlede ulaşabiliriz. 
Sınıf arkadaşlarınızı bir an önce davet edin. Sınıfınızı İTÜ Mezun Platformu’nda toplayın.

Arkadaşlarınızı nasıl davet edebilirsiniz?

www.itumezun.org adresine üyelik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra, ana ekran sağ üst köşedeki “DAVET ET” butonuna tıklayarak arkadaşlarınıza platform üyelik daveti göndermiş olursunuz.
kampanya print screen
İsterseniz; Facebook hesabınızla kişileri hemen davet edebilirsiniz.

İsterseniz; Yahoo! Mail veya Hotmail elektronik posta hesabınızla arkadaşlarınıza davet e-postası gönderebilirsiniz. 

facebook davet et kampanya